اپلیکیشن اتوبوسرانی

یکی از شاه کلید های سفر ارزان در کلانشهرها استفاده از حمل و نقل عمومی است اما در پنوم پن، پایتخت کامبوج اوضاع کمی متفاوت است. وسیله غالب مردم برای حمل و نقل عمومی در پنوم پن توک توک و موتورهای کرایه ای هستند که باز هم در بعضی از موارد ممکن است هزینه های بیشتر از حد انتظار یک سفر کوله گردی را بر شما تحمیل کنند.

سیستم حمل و نقل اتوبوسرانی در پنوم پنه چندان پیشرفته نیست و تنها چند سالی است که ناوگان اتوبوسرانی با سه خط اتوبوس کار خود را آغاز کرده است؛ خطوطی که به تدریج گسترده تر می شوند و بخش های بیشتری از شهررا تحت پوشش قرار می دهند اما هنوز تا یک ناوگان گسترده و کامل راه درازی در پیش دارند.

برای استفاده از خطوط اتوبوسرانی پنوم پن، پایتخت کامبوج می توانید از اپلیکیشن Stops Near Me استفاده کنید. یک برنامه ساده که نزدیک ترین ایستگاه های اتوبوس و همچنین مسیر اتوبوس های درون شهری را به شما نمایش می دهد؛ بنابر این اگر قصد دارید مسیرهای طولانی تری را در شهر تردد کنید و البته مسیرتان به یکی از خطوط اتوبوس می خورد، از این فرصت برای یک سفر اقتصادی استفاده کنید.

قیمت بلیط اتوبوس های درون شهری در شهرهای بزرگ کامبوج به ازای هر نفر تنها 40 سنت است در حالی که گاهی اوقات برای مسیرهای طولانی تر برای کرایه توک توک باید بین چهار تا پنج دلار کنار بگذارید!

برای دانلود اپلیکیشن Stops Near Me می توانید به این لینک مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *