top rated essay writing service

دیالوگ های ماندگار

دیالوگ های ماندگار

دیالوگ فیلم ها دنیای عجیبی دارند؛ گاهی ما را می خندانند، گاهی دل ما را به درد می آورند و گاهی آنقدر دردناک هستند که اشک را بی اختیار جاری می کنند. حتی ممکن است با این دیالوگ ها عاشق شویم و در لابه لای کلمات آن ها زندگی کنیم. اپلیکیشن دیالوگ ماندگار بستر مناسبی است تا این دیالوگ های «همیشگی» را با یکدیگر به اشتراک بگذاریم.  در این برنامه سعی کردیم با کمک مخاطبان بهترین و ماندگار ترین دیالوگ های تاریخ سینمای ایران و جهان را گردآوری کنیم

عکس های ماندگار

عکس های خاطره سازند اما بعضی شان برای همیشه ماندگار می مانند. در این اپلیکیشن مجموعه ای از عکس های ماندگار و به یادمادنی را گردآوری کرده ایم؛استفاده از بخش «طهران قدیم» برای تمامی کاربران رایگان است اما اگر قصد دارید از دیگر بخش های برنامه استفاده کنید لازم است تا از طریق پرداخت درون برنامه ای، وضعیت کاربری خود را به نسخه طلایی ارتقا دهید.

تیتراژهای ماندگار

دنبال دانلود تیتراژهای محبوب می گردید؟در این برنامه فایل صوتی بیش از 1100 ترانه تیتراژ به تفکیک نام فیلم، نام خواننده، نوع فیلم، موسیقی های با کلام و بی کلام و شبکه تلویزیونی، با محیطی کاربر پسند و زیبا در اختیار شما قرار داده شده است. توی نسخه رایگان می تونید یه تعداد محدودی تیتراژ دانلود کنید و برای استفاده از همه امکانات برنامه باید اشتراک خریداری کنید.

اپلیکیشن یادآور

یادآور

شاید شما هم مثل من فراموشکارید و دنبال جایی برای یادآوری رویدادهای مهم خودمی گردید. اپلیکیشن یادآور، یک برنامه کامل برای یادآوری روز تولد دوستان، سالگرد ازدواج، اعیاد و همچنین روزهای مهم تقویم شمسی است.  به این ترتیب با استفاده از اپلیکیشن یادآور، دیگر هیچ روز مهمی را فراموش نخواهید کرد. رابط کاربری مناسب و طرح گرافیکی متفاوت، استفاده از این اپلیکیشن را برای شما لذت بخش خواهد کرد.