اپلیکیشن Foody غذاهای ویتنامی

اگر غذاهای ویتنامی خیلی با ذائقه تان جور در نمی آید، خیلی نگران نباشید. شاید به دنبال تجربه غذاهای جدید و تازه در رستوران هایی تمیز، ارزان و پرطرفدار هستید. می خواهید نزدیک ترین رستوران اطراف خود را پیدا کنید؟ تکنولوژی کار را برای شما راحت کرده است.

ویتنام و غذا دو واژه غیر قابل تفکیک اند! در هر کوی و برزن ویتنام می توانید دکه های غذافروشی، رستوران ها و کافه های متعددی را پیدا کنید که انتخاب از میان آنها سخت و زمان بر است. هانوی و هو شی مین، دو شهر بزرگ ویتنام هزاران رستوران خیابانی، کافه، فست فود و غذاخوری های زنجیره ای را در خود جای داده اند. با منوهای غذایی متفاوت، کیفیت های مختلف، اختلاف قیمتی فاحش و شرایط متنوع؛ همه این ها باعث می شود در چند روز اول سفر به ویتنام برای گرسنه نماندن نیاز به یک راهنمای غذایی داشته باشید.

سرویس Foody کار را برای شما راحت کرده است. با استفاده از این سرویس می توانید غذای مورد علاقه خودتان را در سفر به ویتنام سفارش دهید، میزتان را در رستوران های ویتنام رزرو کنید، نزدیک ترین رستوران ها و غذاخوری های اطراف را جست و جو کنید و منوی غذایی، رنج قیمتی، رتبه کاربران، عکس غذاهای ویتنامی و ده ها امکان دیگر را یکجا در دسترس داشته باشید.

وب سایت Foody در این آدرس در دسترس شما قرار دارد و برای تجربه بهتر در استفاده از آن پیشنهاد می کنیم حتما در سایت ثبت نام کنید؛ در این شرایط پیشنهادهای تخفیف جذاب آن را نیز از دست نخواهید داد.

همینطور برای دانلود اپلیکیشن Foody ویژه گوشی های آیفون می توانید به اینجا و گوشی های اندرویدی به اینجا مراجعه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *